Bosbaden voor de zakelijke markt

Bosbaden voor de zakelijke markt

Kikkershoek Hoekse Waard

Uitje met de zaak

Een bosbad brengt jullie in contact met elkaar en de natuur. Je wilt aan bedrijfsgezondheid werken, maar dan wel lekker buiten.

Welzijnswerkers, boswachters, medewerkers van een kinderdagverblijf en groepen studenten gingen u al voor. Een bosbad als teamuitje kost vanaf € 32,- per deelnemer.

Bosbad op congressen en beurzen

Denk eens aan een groene bosbad interventie voor deelnemers aan congressen, beurzen en zakelijke bijeenkomsten. Bosbaden reactiveert en stimuleert het creatieve proces.

Vitaal bedrijf

Je wilt meer energie en dat je mensen beter in hun vel zitten. Denk dan eens aan bosbaden.

Dus wat maakt forest bathing zo gezond?

Forest bathing herstelt de diepgewortelde relatie van de mens met de natuur. Wij mensen hebben meer dan 6 miljoen jaar in een symbiose met de natuur geleefd. De verstedelijking heeft ons gevoelig gemaakt voor welvaartsziekten zoals stress en hart- en vaatziekten. Het lichaam reageert onmiddellijk op een bosbad. De bloeddruk zakt, spanning vloeit weg en stress verdwijnt aantoonbaar. Dat laten we u graag zelf ervaren.

Wilt u eerst meer weten over de gezondheidsclaims?

Wij zijn er voor u als het gaat om concept, advies en realisatie van forest bathing trails in de openbare ruimte.

Forest bathing Trail

Benut je groene bedrijventerrein ook voor vitaliteit en bedrijfsgezondheid. Informeer naar forest bathing trails.

Bosbaden komt uit Japan en heet daar Shinrin Yoku. Shinrin Yoku baseert zich op oeroude oosterse leefstijlen en nieuwste wetenschappelijke ontwikkelingen. Het is in de jaren 80 van de vorige eeuw ontwikkeld om de gezondheid van de jonge beroepsbevolking te herstellen. Forest bathing wordt op recept voorgeschreven door huisartsen in Schotland, Duitsland, Canada en Japan

Shinrin Yoku – de groeten uit Japan

Bosbad als afscheidscadeau

Sociëteit, club, vereniging, vriendengroep en families!

Speciaal voor jullie hebben we een ontspannen aanbod waar uitwisseling centraal staat.Vanaf 6 personen.

Weet u nog niet zo goed wat u zoekt of wilt u meer info? We kijken graag samen met u welk aanbod past.

Is de retraite ook leuk voor mij?
Van 18 t/m 20 augustus ben je welkom in het bos. de …
De workshops van de retraite
Schrijf je op vrijdag avond in voor je workshops. Forest bathing Bij …