|
|
|
Lieve lezer*es
|
|
Toen ik aan mijn opleiding tot bosbadgids begon had ik nog nooit een bosbad meegemaakt.
|
|
Ik had er een boek over gelezen en wist: dit is waar ik naar op zoek ben.
|
|
Dat gevoel herken ik bij veel studenten die zich aanmelden voor de opleiding.
|
Mensen die voelen dat er meer mogelijk is tussen mens en natuur. Veel meer.
|
|
|
|
Mocht je nu denken van 'hoh! Ik wil juist wel eerst meemaken hoe zo'n bosbad eigenlijk gaat'
|
|
Dan nodig ik je graag uit op 27 juni in Trompenburg.
|
|
Die dag begeleiden de studenten van de huidige opleidingsgroep hun eerste openbare bosbaden.
|
Dat is de perfecte gelegenheid om kennis te maken met bosbaden en vragen te stellen over de opleiding.
|
|
|
|
Misschien ben je iemand die helemaal geen zin heeft in opleiding en leren? Die denkt: dat komt later wel weer, ik ben toe aan vakantie?
|
|
De zomeragenda staat online met bosbaden op de mooiste plekjes rondom Rotterdam.
|
|
Trompenburg, de Museumtuinen van Overschie en nog meer plekken waar je een paar uur kunt vertragen en genieten van alle schoonheid die de zomer te bieden heeft.
|
|
|
En tenslotte, voor de mensen die graag iets nieuws leren maar niet direct een opleiding van een paar maanden willen. Forest Bathing Academy biedt verrassend leuke en leerzame bijscholingen aan. Bosbaden met Kinderen, Bosbaden en Gezondheid en Wildernis EHBO bijvoorbeeld. Praktische Korte Trainingen waar je meteen iets aan hebt in je werk en op je eigen avonturen buiten.
|
|
|
|
Bewaar deze nieuwsbrief dus goed. Er staat genoeg in om de hele zomer plezier van te hebben.
|
Gudrun
|
|